Google API PHP Client (8.x-3.0-rc3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
