Google API PHP Client (8.x-4.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: About
is: Um

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
