Google API PHP Client (8.x-4.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: here
lt: čia

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Services
lt: Paslaugos

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
