Google API PHP Client (8.x-4.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: here
ug: بۇ يەر

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
