Google API PHP Client (8.x-4.5) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
