Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Blocks
be: Блокі

en: About
be: Аб
