Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: here
bg: Тук

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Blocks
bg: Блокове
