Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.

en: Blocks
bs: Blokovi
