Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: here
cs: zde

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Blocks
cs: Bloky

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: About
cs: Popis
