Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: here
da: her

en: Enter the terms you wish to search for.
da: Indtast de ord du ønsker at søge efter.

en: Blocks
da: Blokke

en: Results per page
da: Resultater pr. side

en: About
da: Om

en: Relevance
da: Relevans

en: No filtering
da: Ingen filtrering

en: Query parameter
da: Forespørgselsparameter
