Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: here
hr: ovdje

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Blocks
hr: Blokovi

en: About
hr: Opis
