Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Blocks
hy: Բլոկներ
