Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Forms
it: Form

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: here
it: qui

en: Collection
it: Collezione

en: Enter the terms you wish to search for.
it: Inserisci i termini da cercare.

en: Blocks
it: Blocchi

en: Results per page
it: Risultati per pagina

en: About
it: Informazioni

en: Query parameter
it: Parametro query
