Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Blocks
kk: Блоктар
