Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
