Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: here
sk: tu

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Blocks
sk: Bloky

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: About
sk: Informácie o

en: Relevance
sk: Relevantnosť
