Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Blocks
ta: பகுதி

en: About
ta: பற்றி
