Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา

en: Blocks
th: บล็อค

en: About
th: เกี่ยวกับ
