Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: here
uk: тут

en: Search Name
uk: Назва пошуку

en: Collection
uk: Збірка

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Blocks
uk: Блоки

en: Results per page
uk: Результатів на сторінку

en: About
uk: Про модуль

en: Search path
uk: Шлях пошуку

en: Relevance
uk: Доречність

en: Connection Information
uk: Інформація про з'єднання

en: Query parameter
uk: Параметр запиту
