Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: here
vi: ở đây

en: Enter the terms you wish to search for.
vi: Nhập điều kiện tìm kiếm.

en: Blocks
vi: Khối

en: About
vi: Giới thiệu

en: Connection Information
vi: Thông tin kết nối
