Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Blocks
af: Blokke
