Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: here
ar: هنا

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Blocks
ar: الصناديق

en: About
ar: حول
