Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Blocks
az: Bloklar

en: About
az: Haqqında
