Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Enter the terms you wish to search for.
cy: Rhowch y termau yr ydych eisiau chwilio amdano i mewn.

en: Blocks
cy: Blociau
