Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
