Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: here
el: εδώ

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: About
el: Περί
