Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Search
fr: Rechercher

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: here
fr: ici

en: Enter the terms you wish to search for.
fr: Saisir les termes à rechercher.

en: Blocks
fr: Blocs

en: Results per page
fr: Résultats par page

en: About
fr: À propos

en: Search path
fr: Chemin de recherche

en: Relevance
fr: Pertinence

en: No filtering
fr: Aucun filtre

en: Query parameter
fr: Paramètre de requête
