Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: here
gl: aquí

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Blocks
gl: Bloques

en: About
gl: Información
