Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Blocks
he: בלוקים

en: About
he: אודות
