Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: here
hu: ide

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Results per page
hu: Eredmények oldalanként

en: About
hu: Leírás

en: Search path
hu: Keresési útvonal

en: Relevance
hu: Relevancia

en: No filtering
hu: Nincs szűrés

en: Query parameter
hu: Lekérdezési paraméter
