Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Display settings
ja: 表示設定

en: here
ja: こちら

en: Enter the terms you wish to search for.
ja: 検索したいキーワードを入力してください。

en: Blocks
ja: ブロック

en: About
ja: アバウト

en: Relevance
ja: 関連度

en: Query parameter
ja: クエリパラメーター
