Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: About
ku: دەربارە
