Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: here
lv: šeit

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Blocks
lv: Bloki

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: About
lv: Par
