Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Blocks
mn: Хавтангууд
