Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: About
my: အကြောင်း
