Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: here
pl: tutaj

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Blocks
pl: Bloki

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: About
pl: O stronie

en: Search path
pl: Ścieżka przeszukiwania

en: Relevance
pl: Związek

en: Query parameter
pl: Parametr zapytania
