Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Buscar

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: here
pt: aqui

en: Google Appliance Settings
pt: Configuração do Google Appliance

en: Search Name
pt: Nome da Busca

en: Collection
pt: Coleção

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Digite os termos que você deseja procurar.

en: Blocks
pt: Blocos

en: Results per page
pt: Resultados por página

en: About
pt: Sobre

en: Query parameter
pt: Parâmetro de consulta
