Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: here
ro: aici

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceți termenii doriți pentru căutare.

en: Blocks
ro: Blocuri

en: About
ro: Despre

en: Query parameter
ro: Parametrul interogării
