Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Blocks
sl: Bloki

en: About
sl: O modulu
