Google Calendar Import (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Never
ka: არასდროს

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი
