Google Calendar Import (8.x-2.0-beta1) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Introduction
br: Digoradur

en: About
br: Diwar-benn
