Google Calendar Import (8.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Created
hr: Stvoreno

en: Done
hr: Gotovo

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Authored by
hr: Autor

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
