Google Calendar Import (8.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Done
ps: ترسره شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Missing
ps: ورك

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
