Google Calendar Import (8.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Created
sk: Vytvorené

en: Done
sk: Hotovo

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Authored by
sk: Autor

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Changed
sk: Zmenené

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Calendar settings
sk: Nastavenia kalendára

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
