Google Calendar Import (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Tag
ar: وسم

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Updated
ar: التحديث

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Created
ar: الإنشاء

en: Done
ar: تمّ

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Filter
ar: انتقاء

en: Location
ar: الموضع

en: Authored by
ar: ألّفه

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Events
ar: الفعاليات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Missing
ar: مفقود

en: Changed
ar: تم التغير

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Synchronize
ar: تزامن

en: - Any -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
