Google Calendar Import (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Created
ca: Creat

en: Done
ca: Fet

en: Page
ca: Pàgina

en: Never
ca: Mai

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Introduction
ca: Introducció

en: State
ca: Estat

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Missing
ca: Perdut

en: Changed
ca: Canviat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Synchronize
ca: Sincronitza

en: Calendar settings
ca: Paràmetres del calendari

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
