Google Calendar Import (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
