Google Calendar Import (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Never
th: ไม่เคย

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: State
th: รัฐ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Synchronize
th: ซิงโครไนส์

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
