Google Calendar Import (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Tag
uk: Теґ

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Updated
uk: Оновлено

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Created
uk: Створено

en: Done
uk: Готово

en: Page
uk: Сторінка

en: Never
uk: Ніколи

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Authored by
uk: Автор

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Introduction
uk: Вступ

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Events
uk: Події

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Changed
uk: Змінено

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Recurrence
uk: Повторення

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Google Calendar
uk: Календар Google

en: Master
uk: Головне

en: Event settings
uk: Налаштування події

en: File Path
uk: Шлях файлу

en: events
uk: події

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
