Google Calendar Import (8.x-2.1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Updated
be: Абноўлена

en: Unknown
be: Невядомы

en: Created
be: Створана

en: Done
be: Зроблена

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Authored by
be: Аўтар:

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
